Ara:
Ataşehir evden eve nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetlerimiz düzenlü olarak sürmektedir. Sunmuş olduğumuz nakliye hizmetlerinden neden faydalanmanız gerektiğini, sunmuş olduğumuz hizmetleri sizlere bu makalede açıklamayı hedeflemekteyiz. Sektör içerisinde birçok hizmet alanında önde gelen firmalar arasındaki konumunu güçlendiren evkon nakliyat yıllar içerisinde birçok mutlu müşteriye ulaşmıştır. Kaliteli nakliye hizmetlerimizden faydalanmak için bizler ile iletişime geçip uygun bir vakitte nakliye hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Ataşehir asansörlü nakliye

Nakliye sektörünün vazgeçilmezi konumuna gelen asansörlü nakliye hizmetlerini evkon nakliyat istanbul nakliye firmaları arasında ilk uygulayan firmalardan biridir. Bundan dolayı yıllar içerisinde asansörlü nakliye hizmetlerimizi oldukça geliştirdik ve tazeledik. Siz değerli müşterilerimizden birçok güzel yorum ve tebrik aldık. Eşyalarınızı oldukça pratik ve güvenli bir biçimde taşıyoruz. İş gücünden tasarruf ederek maximum kaliteyi sizler ile buluşturmayı hedefliyoruz. Ayrıca asansörlü hizmetleri şehirlerarası nakliye işlemlerindede oldukça sık bir biçimde uygulamaktayız.

evkon nakliyat hizmetleri

Ataşehir Sigortalı evden eve nakliyat

Sigortalı evden eve nakliyat kurumsal bir nakliye firması için olmazsa olmaz hususlardan biridir. Karşılıklı güvenin gerekliliği için eşyalarınızı firmamız sigortalamaktadır. oluşacak herhangi bir zararı firmamız anında karşılamakla yükümlüdür. Tabi bu zararın yaşanmaması için almış olduğumuz önlemler mevcuttur. Öncelikle eşyalarınız hassasiyetine göre ambalajlmalar gelir. Daha sonrasında eşyalarınızın aracın içerisinde düzenli bir biçimde istiflenmesi, aracın çelik kasalı olması gibi detaylar firmanın hizmetinin kalitesini belli eder.

Ataşehir paketleme ve ambalajlama işlemleri

Evden eve paketleme ve ambalajlama hizmetlerimizin oldukça kaliteli ve sektörün ötesinde olmasının 2 ana etmeni mevcuttur. Bunlardan ilki ambalajlama ve paketleme eğitimi almış olan ekip çalışanlarımızdır. Birçok ambalajlama ve paketleme tekniğine sahip olan bu ekip çalışanları hangi eşyanızın hangi tekninkle ve malzemeyle ambalajlanması gerektiğini rahatlıkla tespit edebilir ve bu doğrultuda bir ambalajlama işlemi gerçekleşir. Tabi eşyanızın durumuna göre bu teknikler değişiklik gösterecektir. Bazı eşyalarınıza birden çok ambalajlama malzemesi kullanılabilir. Tüm bu nakliye hizmetine ekip çalışanlarımız karar vermektedir.

İkinci olarak ise ambalajlama ve paketleme malzemelerinin kalitesi denilebilir. Malzemenin kalitesi eşyanıza uygulanacak paketleme işleminin güvenilirliğini maximum seviyeye taşıyacaktır.

evkon ambalajlama

EVKON NAKLİYAT KISA TARİHÇESİ

Evkon nakliyat ve depolama hizmetleri ilk olarak 1999 yılında kurulmuştur. Kurulduğu ilk yıllarda İstanbul şehiriçi evden eve nakliyat hizmetlerini sizlere sunmaktaydı. İlerleyen süreçte eve ve ofis malzemeleri depolama hizmetlerini sizler ile buluşturduk. Daha sonrasında ise şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerini, asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerini sizlere sunduk son olarak ise Uluslarası evden eve nakliyat hizmetlerini kaliteli ve güvenilir bir biçimde sizlere sunduk ve sunmaya devam etmekteyiz

Bir önceki yazımıza ulaşmak için tıklayınız

Sultanbeyli evden eve nakliyat

Sultanbeyli evden eve nakliyat yıllardan beridir birçok nakliye hizmetinde bulunduk ve bulunmaya devam ediyoruz. Yıllar içerisinde evden eve nakliyat hizmetleri alanında birçok yeniliğe imza attık, ambalajlama-paketleme kalitesi alanında sektörün öncü firmaları arasıda konumuzu aldık. Her cebe uygun nakliye hizmetlerimizle birlikte sizlere birçok kolaylık ve imkan sunduğumuza inanmaktayız.

Sultanbeyli asansörlü evden eve nakliyat

Sultanbeylinin her bölgesine asansörlü nakliye hizmetlerimiz aktif bir biçimde sürmektedir. Kullanmış olduğumuz dış cephe asansör sistemi birçok kolaylığı ve pratikliğide beraberinde getirmektedir. Eşyalarınızı yeni evinize çok daha hızlı ve güvenli bir biçimde aktarıyoruz. İş gücünden tasarruf ederek daha iyi bir performans kalitesini sizlere sunuyoruz. Asansörlü hizmetlerimizi oldukça uygun fiyatlarda sizlere sunmaktayız. Detaylı bilgi için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Sultanbeyli asansörlü evden eve nakliyat
Sultanbeyli asansörlü evden eve nakliyat

Sigortalı taşımacılık

Kurumsal nakliye hizmetleri sunan firmaların vazgeçilmez bir hizmeti olan sigortalı taşımacılık hizmetinden evkon nakliyat müşterisi biraz daha geniş kapsamlı bir biçimde faydalanmaktadır. Öncelikle eşyalarınızda oluşacak herhangi bir hasar firmamız tarafından hemen karşılanmaktadır. Fakat eşyalarınzda oluşabilicek hasarları engellemek adına güvenilir bir ambalajlama hizmetimiz mevcuttur. Eşyalarınızın hassasiyetine göre farklı çeşitlerde ambalajlamalar gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle dolaylı yoldan sizlere farklı bir sigorta hizmeti sunmaktayız.

Sultanbeyli ev eşyası depolama

Sultanbeyli’de uzun yıllardır ev ofis villa depolama hizmetlerimiz mevcuttur. Ambalajalanma ve paketleme alanında sahip olduğumuz uzman ekiplerimiz ile birlikte artık eşyalarınızı uzun süreler boyunca depolama fısatına sahip olabilirsiniz. Gönül rahatlığıyla envanterinizdeki yükü hafifletebilirsiniz. Depolama hizmetlerimizden faydalanarak birçok kampanya ve fırsattan yararlanma şansına sahip olabilirsiniz.

Sigortalı taşımacılık
Sigortalı taşımacılık

Evkon nakliyat farkları

 • Sigortalı nakliye hizmetleri ile güvenilir ve kurumsal taşımacılık.
 • Asansörlü nakliye hizmetlerimiz ile birlikte daha pratik nakliye hizmetleri
 • sektörün ötesinde ambalajlama sistemleri
 • Profesyonel ekiplerlerle birlikte kaliteli hizmet
 • çelik kasa araçlar ve kaliteli malzeme ve ekipman
 • şehiriçi, şehirlerarası,uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri

bir önceki yazı için tıklayınız

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe evden eve nakliyat sektöründe yıllardır birçok başarılı nakliye hizmetini sizler ile buluşturduk. Bu süreç içerisinde sayısız referans ve birçok mutlu müşteri kazandık. Maltepe nakliye firlamalarında neden bizleri tercih etmeniz gerektigini sizlere göstermiş olduğumuz iş kalitesiyle kanıtladığımıza inanmaktayız. Taşınmanın sizler için olan zorluğunun farkındayız hassasiyetlerinize değer veriyor ve bu doğrultuda taşınma işlemlerinizi gerçekleştimeye özen gösteriyoruz.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Sigortalı

Bizlere güven duyarak eşyalarınızı emanet etmeniz bizim için çok önemli ve hassas bir husustur. Sizlere uzun yıllardır sigortalı taşımacılık hizmetlerini sunmaktayız. Eşyalarınızda olaşabilicek en ufak hasarda firmamız bu hasarın bedelini kendi bütcesinden karşılayacaktır. Tabiki böyle bir durumun oluşmaması için almış oldugumuz birçok güvenilir önem mevcuttur. Ekip çalışanlarımız sektörün en iyi ambalajlama ve paketleme uzmanlarından oluşmaktadır. Eşyalarınıza özel ambalajlama biçimiyle birlikte eşyalarınızda hasar gelme oranı minimalize edilir.

evkon sigorta güvencesi

Maltepe Evden Eve Nakliye Asansörlü

Asansörlü taşımacılık hizmetleri birçok kolaylığı beraberinde getirdi. Eşyalarınızın güvenilir bir biçimde yeni evinize aktarılmasını sağlayan bu yenilik sayesinde taşınmak artık oldukça kolay bir biçimde işliyor. Evkon Nakliyat şehirlerarası ve şehir içi taşımacılık asansörlü nakliye hizmetlerini çok sık bir biçimde uygulamaktadır. Uygun fiyatlarda sunacağımız bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız eger bizlerle iletişime geçmenizi kesinlikle tavsiye ederiz. Türkiye’deki en güvenilir Asansörlü nakliye hizmetlerinden faydalanmanın tam zamanı.

Ambalajlama ve Paketleme

Bu başlığımızda eşyalarınızı nasıl sarıp paketleyip ambalajladığımızdan bahsedeceğiz öncelikle bu sistemin en iyi şekilde sizlere sunulması için ambalajlama ve paketleme alanında uzman ekip çalışanlarına ihtiyacınız vardır. Evkon nakliyat çalışanlar öncelikle hangi eşyanıza hangi ambalajlama malzemesinin uygulanacağını tespit eder. Daha sonra ise hangi teknikle eşyanızın ambalajlanacağını tabii bunun yanında ambalajlama paketleme malzemeleri kaliteside oldukça onemlidir. Bunlar birlikte işleyince guvenilir bir paketleme ve ambalajlama hizmeti ortaya çıkar. Bunun yanı sıra sizler ise dolaylı yoldan yeni bir sigortaya sahip olursunuz.

Evkon Ambalajlama ve Paketleme sistemleri
Evkon paketleme

Maltepe ev eşyası depolama

Herhangi bir sebepten ötürü ev eşyalarınızı veya ofis eşyalarınızı depolatmak istiyorsanız eger sizlere bu konuda en güvenilir depolama hizmetlerini sunacağımızdan şüpheniz olmasın. Eşyalarınızı uzun süreler boyunca dayanacak biçimde ambalajlıyoruz. Çelik kasa araçlarımıza yüklüyoruz. ve depomuza düzenli bir biçimde yerleştiriyoruz tüm bu işlemleri oldukça pratik ve güvenilir bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Böylelikle sizde envanterinizdeki yükü oldukça rahat bir biçimde hafifletebiliyorsunuz.

Neden evkon ?

 • Sigortalı taşımacılık hizmetlerinden en sağlıklı biçimde yararlanmak için evkon nakliyat
 • Asansörlü evden eve nakliyat hizmetinden yararlanmak için evkon nakliyat
 • Profesyonel çalışanlara sahip kurumsal bir firmayla çalışmak için evkon nakliyat
 • Eşyalarınızı en güvenilir biçimde depolatmak için evkon nakliyat
 • Ücretsiz ekspertiz talebinden faydalanmak için evkon nakliyat

bir sonraki makaleye ulaşmak için tıklayınız

Başıbüyük evden eve nakliyat

Zümrütevler evden eve nakliyat

Fındıklı evden eve nakliyat

Gülsuyu evden eve nakliyat

Küçükyalı evden eve nakliyat

Gebze evden eve nakliyat

Gebze evden eve nakliyat sektörü içerisinde birçok firma hizmet vermektedir. Evkon nakliyat ise göstermiş olduğu hizmet kalitesiyle birlikte bu alanda sektörün önde gelen firmaları arasında yer almıştır. 1999 Yılında kurulmuş olan firmamız kurulduğu ilk yıllarda şehiriçi evden eve nakliyat hizmetlerini sizlere sunmaktaydı ilerleyen yıllarda şehirlerarası nakliye hizmetlerini sizler ile buluşturduk. Ve son olarak uluslarası evden eve nakliyat hizmetleriyle tüm dünyaya nakliye hizmetlerinizi gerçekleştirdik.

Gebze evden eve nakliyat asansörlü

Asansörlü gebze evden eve nakliyat hizmetlerimizi uzun yıllardır sizlere profesyonel biçimlerde sunmaktayız. Uygun fiyatlarda asansörlü nakliye hizmetlerimizle birlikte eşyalarınızı çok daha hızlı pratik ve güvenilir bir biçimde taşımaktayız. Eğer sizde kaliteli ve asansörlü bir taşımacılık hizmetinden faydalanmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ambalajlama ve Paketleme hizmetlerimiz

Ambalajlama ve paketleme sistemlerimiz oldukça hızlı ve güvenilir bir biçimde gerçekleşmektedir. Birçok ambalajlama çeşidimiz ve malzememiz mevcuttur. Ekiplerimiz hangi eşyaya hangi ambalajlama stilinin faydalı olabiliceğini rahatlıkla tespit eder ve bu doğrultuda ambalajlama işlemini gerçekleştirir. Eşyalarınızın hassasiyetine göre malzemelerimizin kullanılma sıklığı artmaktadır. Böylelikle oldukça güvenilir bir ambalajlama işlemi ortaya çıkar.

Gebze ev eşyası depolama

Gebze ev eşyası depolama hizmetlerimizi uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize aylık 99tl den başlayan fiyatlar ile sunmaktayız. Depolama hizmetlerinde ambalajlamanın ne kadar etkili ve önemli olduğunu sizlere belirtmek isteriz eşyalarınızı uzun süreler boyunca depolarımızda muhafaza edebilmek için sektörün ötesinde bir ambalajlama kalitesini sizlere sunmaktayız. Eğer sizde ev, ofis veya villa eşyalarınızı bizlere depolatmak istiyorsanız sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek istiyoruz.

Neden mi biz ?

 • çelik kasa araçlarla en güvenilir taşımacılık hizmetlerini sizlere sunmaktayız.
 • Gelişmiş düzeyde amabalajlama biçimlerimizle sektörün üzerinde bir bir hizmet kalitesine ulaşmış durumdayız
 • Her bütçeyi düşünen bir fiyatlandırma biçimimizle herkese kaliteli hizmetleri ulaştırma gayreti içerisindeyiz.
 • Depolama hizmetlerimiz ile birlikte envanterinizdeki yükü hafifletme gayreti içerisindeyiz ayrıca envanterinizi genişletmenize büyük ölçekte yardımcı olmak istemekteyiz.
 • Sigortalı nakliye hizmetlerimizle kurumsal nakliye firması kimliğimizi korumaktayız
 • Asansörlü nakliye hizmetleriyle artık nakliye hizmetlerinizin çok daha pratik ve güvenilir bir biçimde ilerleyeceğinin garantisini vermek istiyoruz.

Gebze şehirlerarası evden eve nakliyat

Gebzeden Türkiye’nin herhangi bir noktasına taşınmak evkon nakliyat ile birlikte artık oldukça basit Şehirlerarası taşımacılık hizmetlerimizi uzun yıllardır profesyonel biçimlerde sizlere sunmaktayız. Türkiye’nin herhangi bir noktasına Eşyalarınızı taşırken sağlamlaştırılmış ambalajlama ve araca düzenli eşya istifiyle uzun yollarda eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeyeceğinin garantisini sizlere sunmaktayız.

Sıkca sorulan sorular evkon nakliyat ve depolama hizmetleri

+ Asansörlü nakliye hizmetlerinizi şehirlerarası taşımacılıktada uygulamaktamısınız ?

– Evet asansörlü nakliye hizmetlerimizi türkiyenin dört bir yanında sizlerle buluşturmaktayız

+ İzmit’te depolama hizmeteriniz mevcutmudur.

– Evet kocaelinin tüm ilçelerine depolama hizmetlerimizi sunmaktayız.

+ Ücretsiz ekspertiz hizmetiniz mevcutmudur ?

– Ücretsiz ekspertiz ekibimiz mevcuttur. Eşyalarınızı yerinde inceleme fırsatıyla birlikte daha sağlıklı bir nakliye hizmetinin oluşacağına inanmaktayız ekspertiz hizmetlerimizden faydalanmanızı tavsiye etmekteyiz

+ Pandemi süreci içerisinde ne gibi önlemleriniz mevcut ?

– Pandemi süreci içerisinde birçok tedbiri firmamız kendi bünyesindeki çalışanlarıyla birlikte almıştır ve bunlara sıkı bir biçimde uyulmaktadır sizlerin içini rahatlatacak önlemlerimiz mevcuttur.

Sonraki yazımız için tıklayınız

Open chat