Ara:
türkiye ingiltere evden eve nakliyat
Türkiye’den İngiltere’ye Ev Taşıma

Türkiye’den İngiltere’ye Ev Taşıma hizmetlerimiz hizmet kalitesi bakımından oldukça geniş kapsamlı bir biçimde işlemektedir. Öncelikle İngiltere’nin AB üyeliğinden çıkması birçok mevzuat’ta değişikliğe sebep oldu gibi lanse edilmiş olsada Türkiye İngiltere zati eşya taşımacılığı alanında mevzuatta herhangi bir değişiklik olmamıştır. Tüm bu süre zarfı içerisinde Evkon uluslararası taşımacılık hizmetlerini daha kompleksli bir seviyeye ulaştırmıştır. Eşyalarınızı İngiltere’deki yeni adresinizde sizlere kurulu ve çalışır vaziyette teslim edebilmek adına her geçen gün bir önceki güne göre daha büyük bir özveriyle çalışmaktayız.

Türkiye’den İngiltere’ye Ev Taşıma

Türkiye’den İngiltere’ye Ev Taşıma Paketi

 • Sigortalı taşımacılık hizmeti.
 • Gümrükleme hizmeti
 • Hijyenik paketleme, ambalajlama ve taşımacılık hizmeti.
 • Ambalajlama ve Paketleme hizmeti.
 • Mobilyaların Monte ve Demonte işlemlerinin gerçekleştirilmesi.
 • Profesyonel ambalajlama tekniklerine sahip ekip üyeleri.
 • Geniş araç filosu ile birlikte çözüm odaklı pratik taşımacılık hizmeti.
 • Depolama hizmeti (kişiye özel envanter sorgulama ve yönetme paketi).
 • 7/24 aktif mail ve telefon hatları süreç takibi.
 • Yeni adresinizde eşyalarınızın kurulu ve çalışır vaziyette teslim garantisi.
 • İsteğe bağlı dış cephe asansör hizmeti.

Türkiye’den İngiltere’ye Zati Eşya Taşıma

Türkiye İngiltere Zati Eşya Taşıma alanında sektördeki öncü firma kimliğimizi korumamızın belli başlı sebepleri mevcuttur. Eşyalarınıza uygulamış olacağımız ambalajlama hizmeti sektörün oldukça ilerisinde bir kaliteye sahip olacaktır. Ekip çalışanlarımızın ileri ambalajlama becerilerine sahip olmaları ve malzeme kalitesiyle birlikte eşyalarınızı bizlere güvenle emanet edebileceğinizin garantisini vermek isteriz.

İngiltere’den Türkiye’ye Ev Taşıma

İngiltere’deki geniş rota ağlarımız ile birlikte eşyalarınızı İngiltere’nin herhangi bir noktasından Türkiye’ye taşıtmak artık oldukça kolay. İngiltere’den Türkiye’ye ev taşıma alanında uzmanlaşan firmamız sizlere bu alanda sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Eşyalarınızı CMR (Convention Marchandise Routier) belgesi ile taşımaktayız. Gerekli tüm yasal izin ve belgelere sahip olan EVKON Lojistik sizlere en hızlı ve güvenilir ev eşyaları taşıma hizmetini sunmaktadır. Sorumluluklarımızın farkındayız sizlerle karşılıklı güven bağı kurabilmek adına sürekli olarak kendimizi şirket olarak geliştirmekteyiz. Yüksek model Özmal araçlarımız ve profesyonel ekiplerimiz ile birlikte sizlere kısa sürede maximum kalitede nakliye hizmetleri sunmaktayız.

Uluslararası ambalajlama ve Paketleme

Uluslararası ambalajlama ve paketleme hizmetlerimiz oldukça ayrıntılı ve planlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Öncelikle ekspertiz çalışanımız eşyalarınız hakkında bir rapor hazırlar. (Dilerseniz hazırlanacak rapora hassasiyetlerinizi belirtebilirsiniz.) Raporda eşyalarınızın taşınması işlemlerinde ihtiyaç duyulacak ekip, ekipman ve araç tedariğinden kısaca bahsedilmektedir. Taşınma günü tam teşekkürlü bir şekilde gelen ekibimiz eşyalarınızın stillerine göre farklı farklı amabalajlama çeşitleri uygularlar.

pendik-ev-esyasi-depolama-firmalari

Uluslararası nakliye süreci

Eşyalarınız güvenilir bir şekilde aracımıza aktarıldıktan sonra Uluslararası nakliye süreci başlamaktadır. Eşyalarınız öncelikle temiz ve nezih depolarımızda kendisine ayrılan bölümde 1-2 gün muhafaza edilmektedir. Bu süre zarfı tüm gümrükleme işlemleri için yeterli olacaktır. Eşyalarınızı direkt İngiltere’ye güzergahına gidecek olan Tır’ımıza Güvenilir ve dikkatli bir biçimde yerleştirmekteyiz. Daha sonrasında İngiltere Birmingham şehrindeki dağıtım servisimizden tüm İngiltere’ye dağıtımlarımız gerçekleşmektedir.

Londra’ya Ev Eşyası Taşıma

Londra’ya Ev Eşyası Taşıma faaliyetlerimizi en ekonomik koşullarda sizlere sunmaktayız. Bunun yanı sıra maximum güven ve kalite ile eşyalarınızı Londra’daki yeni adresinize taşıyoruz Londra’ya taşınmak evkon lojistik ile birlikte çok hızlı ve keyifli geçmektedir. Eşyalarınızı Londra’daki yeni adresinizde sizlere kurulu ve çalışır vaziyette teslim etmekteyiz. Aynı zamanda Londra’dan türkiye’ye ev eşyası taşıma hizmetlerimizide sizlere sunmaktayız. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için iletişim bölümüne geçerek bizlere ulaşabilirsiniz.

Yetki belgelerimiz

C3 yetki belgesi: Ev, Ofis, Büro taşımacılığını uluslararası koşullarda gerçekleştirecek firmalara verilmektedir.

K3 yetki belgesi: Yurt içi ev, büro, ofis taşımacılığında kullanılan yetki belgesidir.

Evkon Depolama

Dilerseniz eşyalarınızı İngiltere’deki depolama tesislerimizde dilediğiniz süre zarfı boyunca depolayabilirsiniz. Evkon nakliyat sizlere yurt dışındada eşyalarınızı depolama imkanını sunmaktadır. Böylelikle yurt dışındaki envanterinizi daha kontrollü bir şekilde yönetebilirsiniz.

Evkon Lojistik Uluslararası Zati Eşya Taşıma ve Depolama Hizmetleri LTD. ŞTİ.

Güzelyalı Mah İstasyon Cad No 12/A

Manchester Türkiye evden eve nakliyat

Londra Türkiye ev eşyası taşıma

United Kingdom to Turkey movers company

Movers services to turkey

Birmingham Türkiye evden eve nakliyat

To Turkey shipping costs

Cambridge Turkey international movers services

bir sonraki yazımız için tıklayınız.

Pendik Ev Eşyası Depolama

Pendik ev eşyası depolama alanında yıllardır siz değerli müşterilerimize birçok ayrıcalıklı hizmeti sunmaktayız. Kurumsal depolama hizmetlerimiz her cebe uygun şekilde tasarlanmıştır. Temiz ve nezih ortamlarda eşyalarınızı istediğinizi süre zarfı boyunca depolayabilirsiniz. Evkon depolama sizlere sektörün ötesinde bir hizmet sunmaktadır.

pendik

Paketleme ve Ambalajlama

Pendik’te ev eşyası depolama firmaları arasında gözle görülür bir fark aramanız için ambalajlama ve paketleme hizmetlerine göz atmalısınız. Bizler güvenilir ambalajlamanın 2 ana etmenden oluştuğuna inanmaktayız.

Bunlardan ilki malzeme kalitesidir. Kaliteli ambalajlama malzemelerine sahip şirketler daima 1-0 önde demektir. Evkon taşımacılık olarak bizler en kaliteli malzemeleri 0 bir biçimde sizlere sunmaktayız.

İkinci olarak ise profesyonel paketleme ekipleridir. Bu alanda sektörler aramızda fark yarattığımıza inanmaktayız. Çalışanlarımız 1 aylık bir ambalajlama ve paketleme eğitimine tabii tutulmaktadır. Bu eğitim içerisinde birçok ambalajlama tekniğini kavrayıp uygulayacak kıvama gelmişlerdir. Eşyalarınıza uygulamış olacakları ambalajlama teknikleri birbirinden farkı olabilmektedir. Böylelikle eşyalarınız uzun yıllar boyunca depolarımızda güvenle muhafaza altında kalabilmektedir.

pendik-ev-esyasi-depolama-firmalari

Sigortalı Pendik Ev Eşyası Depolama

Tüm pendik’te ev eşyası depolama hizmetlerimiz sigortalı olarak işlemektedir. Eşyalarınızda oluşacak herhangi bir hasar veya herhangi bir kötü durumda firmamız eşyalarınızın zararını kendi bütçesinden anında karşılayabilmektedir. Böylelikle karşılıklı güveni oldukça pekiştirdiğimize inanmaktayız.

Kurumsal depolama hizmetleri

Tam yetki belgelerine sahip olan şirketimiz envanter kontrolü alanında sizlere oldukça geniş kapsamlı bir destek sunmaktadır. olası bir durumda eşyalarınızı güvenilir bir firmaya depolatma isteğiniz olabilir. Fazla kira vermekten sıkılmış olabilirsiniz bu alanda evkon depolama sizlere büyük olanda kolaylık sağlamaktadır.

Tüm depolama hizmetlerimize KDV dahildir.

Sigortalı taşımacılık
Sigortalı taşımacılık

Ofis eşyası depolama

Büro depolama

Evrak depolama

Mobilya depolama

Villa depolama

Yazlık depolama

depolama şirketleri

evkon lojistik
Uluslararası eşya taşıma

Uluslararası eşya taşıma sektörü son yıllarda oldukça hızlı bir biçimde gelişmektedir. Bu gelişmeyle birlikle bu alanda hizmet sunan birçok firma mevcuttur. Bahsettiğimiz firmalar müşterilerine farklı farklı vaatler sunmaktadır. Sizlere tavsiyemiz realizime en yakın firmalarla iletişime geçmeniz olacaktır. Evkon nakliyat günümüzde tüm dünyaya evden eve nakliyat hizmetlerini oldukça güvenilir ve kurumsal koşullarda sunmaktadır.

Evkon uluslararası hizmetleri

Evkon nakliyat müşterilerine birçok nakliye hizmetini sektörün ötesinde bir kaliteyle sunmaktadır. Uluslararası eşya taşıma sizler için oldukça pratikleştirdik. Firmamız tüm gümrükleme işlemlerini hızlı bir biçimde gerçekleştirirken, sizler gündelik hayattaki işlerinize yoğunlaşabilirsiniz. Ayrıca bizlere 7/24 iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz, Firma yetkililerimiz sizleri süreç hakkında detaylı bir biçimde bilgilendireceklerdir.

Uluslararası eşya taşıma süreci

Uluslararası eşya taşıma süreci evkon nakliyat ile birlikte oldukça hızlı ve pratik bir biçimde gerçekleşmektedir. Eşyalarınız m3 değerine göre fiyatlandırılır. Hemen ardından anlaşma durumunda sözleşme imzalanır ve eşyalarınız tarafımızca sigortalanır. Taşınma günü için sözleşilir ardından taşıma ekibi ve filomuzdaki uygun araç belirlenir. Ekspertiz ekibimizin eşyalarınız hakkında hazırlamış olduğu rapor taşıma ekibine iletilir.

Ekibimiz bu rapor dahilinde araca yeterli düzeyde ekipman ve malzeme takviyesinde bulunur. Taşıma günü gerek duyulduğu taktirde dış cephe asansör sistemi uygulanabilmektedir. Taşınma günü tüm eşyalarınızı paketleyip ambalajlayan çalışanlarımız ambalajlama ve paketleme tekniklerinin eğitimini almış profesyonel çalışanlardır. Eşyalarınıza farklı türlerde ambalajlama teknikleri uyguyabilirler. Böylelikle maximum kaliteye ulaştığımıza inanmaktayız.

uluslarası evden eve nakliyat ambalajlama

Çelik kasa araçlarımıza düzenli bir biçimde yerleştirdiğimiz eşyalarınızı evkon depolama tesislerimize aktarmaktayız. Tesislerimizde eşyalarınız hakkında tekrar bir rapor hazırlanmaktadır. Tüm sayım işlemleri gerçekleştikten sonra eşyalarınız 1-2 gün depolama tesislerimizde bekletilmektedir. Tüm gümrükleme işlemleri bittiği takdirde eşyalarınız tırlarmıza yüklenir. Ve Avrupa genel dağıtım merkezimize aktarılır. Hamburg’daki dağıtım alanımızdan tüm avrupaya dağıtımlarımız gerçekleşir. Eşyalarınız yeni adresinize getirilir ve kurulu, çalışır vaziyette sizlere teslim edilir.

Yetki belgemiz

Uluslararası eşya taşıma hizmetlerini sizlere kurumsal bir biçimde sunabilmek adına C3 yetki belgesine sahip bulunmaktayız. C3 yetki belgesi uluslararası ev ve büro eşyaları taşımacılığında gereken bir belgedir. Uluslararası zati eşya taşıma hizmeti sunan her firma bu belgeye sahip olmak zorundadır.

Uluslararası nakliye hizmetlerinde çalışmış olduğumuz şirketler

Uluslararası taşımacılık sektöründe birçok önemli marka ile ortak bir biçimde çalışmalarımız mevcut. Bunlardan bazıları şöyle;

BEKO , BAYERN , ŞİŞECAM , UPS , FedEx , MercedesBenz , SIEMENS, ADİDAS , BOSCH.

Yanlızca ev eşyalarımı taşıyorsunuz ?

Başlıca ev ve ofis eşyaları taşımacılığı gerçekleştiriyoruz. Fakat farklı alanlarda kelebek lojistikle ortak çalışmalarımız mevcut.

Eşyalarımız ne kadar sürede elimize ulaşıyor ?

Eşyalarınız yaklaşık olarak 15 gün içerisinde kurulu ve çalışır vaziyette sizlere teslim edilmektedir.

Avrupa’dan Türkiye’ye nakliye hizmetiniz mevcut mudur ?

Evet; tüm Avrupa’dan Türkiye’ye nakliye hizmetlerimizi aynı kalite standartlarında sizlere sunmaktayız.

Avrupa içerisinde nakliye hizmeti sunuyor musunuz ?

Evet; avrupa içerisindede nakliye hizmetlerimizi oldukça sık bir biçimde sunmaktayız.

uluslararası nakliye firmaları

uluslararası lojistik firmaları

uluslararası evden eve nakliyat

uluslararası ev eşyası taşıma

türkiye’den avrupa’ya ev eşyası taşıma

uluslararası zati eşya taşımacılığı

avrupa’dan türkiye’ye ev eşyası taşıma

türkiye’den avrupa’ya mobilya taşıma

international logistics movers in turkey

uluslararası büro taşımacılığı

türkiye’den amerikaya ev eşyası taşıma

İnternational movers services ; 0536 741 22 99