Almanya Lojistik Şirketleri

Almanya Lojistik Şirketleri arasındaki sektörel rekabet değerlerini gözeten Evkon Lojistik Sizlere en kaliteli ve ekonomik lojistik faaliyetlerini sunmayı hedeflemektedir.

Almanya’da nakliye hizmetlerini geniş bir yelpazede müşterilerimize sunmaktayız. Birçok araç modeli ile sizlere en uygun ve pratik koşullarda lojistik desteği sunmayı hedefliyoruz.

Almanya Lojistik Evden Eve Şirketleri

Almanya’da çok az sayıda evden eve nakliyat hizmeti sunabilen lojistik firmaları mevcuttur. Fakat firmamız Almanya’nın tamamında ve diğer AB üyesi ülkelerde sizlere sigortalı evden eve taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

Almanya’da Ambalajlı Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Firmamız Almanya’nın tamamında eşyalarınızı profesyonel bir biçimde taşımaktadır. Eşyalarınızı stillerine göre farklı ambalajlama teknikleri ile paketlemekteyiz. Daha sonrasında güvenli bir biçimde yeni adresinize aktarıyoruz.

Almanya’dan Fransa’ya eşya taşıma

Eşyalarınızı Almanya’nın herhangi bir noktasından Fransa’nın herhangi bir noktasına rahatlıkla taşıyabilir. Eşyalarınızın tamamını sigortalı ve ambalajlı olarak yeni ev adresinize aktarıyoruz. Farklı araç modellerimiz ve teknik ekibimiz ile her türlü ev modelinden eşyalarınızı taşıyabilmekteyiz.

Almanya’dan Türkiye’ye Ev Eşyaları Gönderme

Firmamız Almanya’nın her noktasından Türkiye’nin dört bir yanına ev eşyaları gönderimi gerekleştirmektedir. Almanya toplama ve Dağıtım merkezimiz Düsseldorf‘dadır.

Bir önceki yazımıza ulaşabilirsiniz.

Almanya’dan Belçika’ya eşya taşıma, Almanya’da evden eve nakliyat, Almanya’dan hollanda’ya ev eşyaları taşıma, Berlin evden eve nakliyat firmaları, Dortmund içi evden eve nakliyat, Köln içi evden taşımacılık, Frankfurt’da ev taşıma şirketleri, Almanya’da Türk lojistik firmaları, Almanya içerisinde yük taşımacılığı, Almanya’dan Fransa’ya proje yük taşıma