Ara:

Evkon Lojistik Grubu 1999 yılından bu yana profesyonel olarak uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Şehiriçi evden eve nakliyat alanıyla başlamış olduğumuz nakliyat sektörüne yıllar içinde şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleriyle devam ettik.

Tüm bu süreç dahilinde kendimizi sürekli geliştirdik ve modernize ettik çelik kasa araçlar, profesyonel ekip çalışanları, kaliteli ambalajlama malzemeleri, asansörlü nakliye hizmetleriyle, sizlere daima en iyi hizmeti sunmayı hedefledik günümüzde ise uluslarası evden eve nakliyat sektörüyle birlikte 3 büyük nakliye alanında önde gelen firmalar konumuna yerleştik.

Dünya çapında gelişmiş rota ağları ile birlikte komple ve parsiyel taşımacılık hizmetlerini sizlere en güvenilir koşullarda sigortalı olarak sunmaktayız.

asansörlü evden eve nakliyat

Avrupa’ya Ev Taşıma

Globalleşen dünya içerisinde artık Avrupa’ya Ev Taşıma işlemleri mümkün. Evinizdeki eşyalarınızı paketleyip ambalajlayıp uluslararası nakliye koşullarına hazır hale getirdikten hemen sonra, Gümrükleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Daha sonrasında eşyalarınızı Avrupa’daki yeni adresinizde sizlere kurulu ve çalışır vaziyette teslim etmekteyiz

Avrupa’ya Ev Taşıma Fiyatları

Avrupa’ya ev eşyası taşıma fiyatları birçok etmene göre farklılık gösterebilmektedir. Öncelikle eşyalarınızın m3 bazından hesaplandırmaları yapılmaktadır. Ardından m3 başına eşyalarınızın fiyatlandırmaları gerçekleşir. Fiyatlandırmaları etkileyen başlıca etmenler gidilecek adresin mesafesi, ek hizmet paketleridir. (marangozluk, tesisat işlemleri) yinede Tüm bunlara rağmen Evkon Lojistik Uluslararası Ev Taşımacılığı alanındaki en ekonomik fiyatlandırmaları müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası evden eve nakliyat alanında yıllardır profesyonel ve ekonomik koşullarda taşımacılık hizmetlerini sizlere sunma gayreti içerisindeyiz. Gümrükleme, Sigortalama, Paketleme-Ambalajlama, Monte-De Monte, Kapıda teslimat hepsi ve daha fazlası Evkon Lojistik’de en kaliteli koşullarda sizler ile buluşmakta.

evkon lojistik