Ataşehir evden eve nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetlerimiz düzenlü olarak sürmektedir. Sunmuş olduğumuz nakliye hizmetlerinden neden faydalanmanız gerektiğini, sunmuş olduğumuz hizmetleri sizlere bu makalede açıklamayı hedeflemekteyiz. Sektör içerisinde birçok hizmet alanında önde gelen firmalar arasındaki konumunu güçlendiren evkon nakliyat yıllar içerisinde birçok mutlu müşteriye ulaşmıştır. Kaliteli nakliye hizmetlerimizden faydalanmak için bizler ile iletişime geçip uygun bir vakitte nakliye hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Ataşehir asansörlü nakliye

Nakliye sektörünün vazgeçilmezi konumuna gelen asansörlü nakliye hizmetlerini evkon nakliyat istanbul nakliye firmaları arasında ilk uygulayan firmalardan biridir. Bundan dolayı yıllar içerisinde asansörlü nakliye hizmetlerimizi oldukça geliştirdik ve tazeledik. Siz değerli müşterilerimizden birçok güzel yorum ve tebrik aldık. Eşyalarınızı oldukça pratik ve güvenli bir biçimde taşıyoruz. İş gücünden tasarruf ederek maximum kaliteyi sizler ile buluşturmayı hedefliyoruz. Ayrıca asansörlü hizmetleri şehirlerarası nakliye işlemlerindede oldukça sık bir biçimde uygulamaktayız.

evkon nakliyat hizmetleri

Ataşehir Sigortalı evden eve nakliyat

Sigortalı evden eve nakliyat kurumsal bir nakliye firması için olmazsa olmaz hususlardan biridir. Karşılıklı güvenin gerekliliği için eşyalarınızı firmamız sigortalamaktadır. oluşacak herhangi bir zararı firmamız anında karşılamakla yükümlüdür. Tabi bu zararın yaşanmaması için almış olduğumuz önlemler mevcuttur. Öncelikle eşyalarınız hassasiyetine göre ambalajlmalar gelir. Daha sonrasında eşyalarınızın aracın içerisinde düzenli bir biçimde istiflenmesi, aracın çelik kasalı olması gibi detaylar firmanın hizmetinin kalitesini belli eder.

Ataşehir paketleme ve ambalajlama işlemleri

Evden eve paketleme ve ambalajlama hizmetlerimizin oldukça kaliteli ve sektörün ötesinde olmasının 2 ana etmeni mevcuttur. Bunlardan ilki ambalajlama ve paketleme eğitimi almış olan ekip çalışanlarımızdır. Birçok ambalajlama ve paketleme tekniğine sahip olan bu ekip çalışanları hangi eşyanızın hangi tekninkle ve malzemeyle ambalajlanması gerektiğini rahatlıkla tespit edebilir ve bu doğrultuda bir ambalajlama işlemi gerçekleşir. Tabi eşyanızın durumuna göre bu teknikler değişiklik gösterecektir. Bazı eşyalarınıza birden çok ambalajlama malzemesi kullanılabilir. Tüm bu nakliye hizmetine ekip çalışanlarımız karar vermektedir.

İkinci olarak ise ambalajlama ve paketleme malzemelerinin kalitesi denilebilir. Malzemenin kalitesi eşyanıza uygulanacak paketleme işleminin güvenilirliğini maximum seviyeye taşıyacaktır.

evkon ambalajlama

EVKON NAKLİYAT KISA TARİHÇESİ

Evkon nakliyat ve depolama hizmetleri ilk olarak 1999 yılında kurulmuştur. Kurulduğu ilk yıllarda İstanbul şehiriçi evden eve nakliyat hizmetlerini sizlere sunmaktaydı. İlerleyen süreçte eve ve ofis malzemeleri depolama hizmetlerini sizler ile buluşturduk. Daha sonrasında ise şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerini, asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerini sizlere sunduk son olarak ise Uluslarası evden eve nakliyat hizmetlerini kaliteli ve güvenilir bir biçimde sizlere sunduk ve sunmaya devam etmekteyiz

Bir önceki yazımıza ulaşmak için tıklayınız