Çekya Evden Eve Nakliyat

Çekya evden eve nakliyat hizmetleri alanında profesyonel çözüm ortağınız EVKON Logistics !

Avrupa’daki geniş rota ağlarına sahip EVKON Logistics ev eşyalarınızı Çekya’nın herhangi bir noktasına oldukça hızlı ve güvenilir bir biçimde aktarabilmektedir.

EVKON ile Avrupa’nın her noktasında daima güvenle !

Çekya’ya ev taşınma işlemleri hakkında sizleri bilgi sahibi yapmak istiyoruz. Uluslararası nakliye işlemleri hakkında bilgi sahibi olmanız süreci oldukça rahat bir biçimde geçirmenize olanak sağlayacaktır.

EVKON Lojistik Grubu Avrupa ülkelerine gerçekleştirmiş olduğu tüm nakliye seferlerinde eşyalarınızı sigortalı olarak taşımaktadır. Nakliye hizmeti aldığınız firmaya güven duymanız bizler için oldukça önemli ve değerli bir mevzuattır.

Çekya evden eve nakliyat süreci

Çekya evden eve nakliyat süreci ön ekspertiz çalışmaları ile başlamaktadır. Bu hizmet içerisinde eşyalarınızın tahmini m3 hesaplamaları, tahmini fiyatlandırması gerçekleşmektedir. Sözlü olarak anlaşma sağlandığı takdirde ikinci aşama ana ekspertiz çalışmalarına geçilecektir.

Ana ekspertiz çalışmaları online/yüzyüze olarak iki farklı şekilde gerçekleşmektedir. Eşyalarınızın m3 olarak hesaplamaları ölçüleri alınarak gerçekleşmektedir, ve taşınma günü için malzeme tercihi araç ekip rezervasyonu gibi konular konuşulmaktadır.

Taşınma günü adresinize ulaşan ekibimiz yeterli düzeyde malzeme ile tüm eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemlerini gerçekleştirecektir. Mobilyalarınızın de monte işlemleri ve beyaz eşyalarınızın sökülüm işlemleride firmamız tarafınca gerçekleşmektedir.

Çekya’ya Ev Taşıma Gümrükleme İşlemleri

Çekya’ya gidicek olan eşyalarınızın tamamının gümrükleme işlemleri firmamız tarafınca gerçekleşmektedir. Bu süreç içerisinde gümrükleme işlemleri için sizlerden bazı belgeri hazırlamanız istenecektir. Bu alanda firmamız yapmanız gerekenleri sizlere anlatacaktır.

Prag evden eve nakliyat

Örnek olarak Çekya’nın başkenti Prag’a taşınmak için bizlerden nakliye hizmeti talebinde bulundunuz firmamız eşyalarınızı yeni adresinde sizlere teslim edecektir.

Çekya’dan Türkiye’ye Eşya Taşıma

Çekya’dan Türkiye’ye eşya taşıma işlemlerinin tamamı sigortalı olarak gerçekleşmektedir. Eşyalarınızı Çekya’daki adresinizden alıp Türkiye’deki adresinizde sizlere kurulu ve çalışır vaziyette teslim etmekteyiz.

Brno evden eve nakliyat, Ostrava evden eve nakliyat, Pilsen evden eve nakliyat, Liberec evden eve nakliyat, Olomouc evden eve nakliyat, Bohemya evden eve nakliyat, Pardubice evden eve nakliyat, Kladno evden eve nakliyat, Most evden eve nakliyat, Türkiye’den Çek Cumhuriyeti’ne Ev Taşıma, Çek Cumhuriyeti evden eve taşımacılık, Çek Cumhuriyeti lojistik firmaları.

İletişime geçmek için tıklayınız.İletişim