Fransa Evden Eve Nakliyat

Fransa evden eve nakliyat alanında Firmamız uzun yıllardır müşterilerine en ekonomik ve kaliteli nakliye hizmetlerini sunmaktadır. Adresten adrese evden eve nakliyat hizmetlerimizin tamamı sigortalı olarak gerçekleşmektedir.

Tüm çalışmalarımız Min. 4 kişilik ekiplerden oluşmaktadır. Taşınmanın gerçekleşeceği adrese ulaşan ekiplerimiz tüm eşyalarınızı öncelikle paketleyip ambalajlayacaktırlar. Mobilyalarınızın de monte işlemlerini gerçekleştirerek taşınmaya uygun hale getirecektirler.

Tüm eşyalarınızı çelik kasa araçlarımıza yerleştirdikten sonra yeni adresinizde sizlere tamamen kurulu ve çalışır vaziyette teslim etmekteyiz. Sizler ise bu süre zarfı içerisinde gündelik hayatınızdaki işlerinize odaklanabilirsiniz.

Fransa evden eve nakliyat

Fransa İçi Evden Eve Nakliyat

Fransa içerisindeki tüm nakliye işlemlerinde profesyonel çözüm ortağınız EVKON Lojistik

Gelişmiş rota ağlarına sahip olan evkon lojistik Tüm Fransa’da sigortalı evden eve nakliyat hizmetlerini sizler ile buluşturmaktadır. amblajlı-sigortalı-monte, de monte baştan sona tüm eşyalarınızı profesyonel ekiplerimizce ve çelik kasa araçlarımızla yeni adresinize aktarmaktayız.

Fransa evden eve nakliyat firmaları sigortalı

Fransa’nın tamamında eşyalarınız evkon güvencesinde !

Fransa’da Gerçekleştirdiğimiz tüm nakliye hizmetlerinde eşyalarınızı sigortalı olarak taşımaktayız. Çalıştığınız firmaya güven duymanız en doğal haklarınızdan biridir. Evkon Lojistik olarak karşılıklı güven duygusunu arttırmak adına her geçen gün bir önceki güne göre daha büyük bir özveriyle çalışmaktayız.

Fransa’dan Türkiye’ye Ev Taşıma

Fransa’dan Türkiye’ye Ev Taşıma artık oldukça basit !

Fransa’daki adresinizde tüm eşyalarınızı ambalajlayıp Paketledikten sonra Gümrükleme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Daha sonrasında Türkiye’deki adresinizde sizlere kurulu ve çalışır vaziyette teslim ediyoruz. Dilerseniz Türkiye’deki depolama tesislerimizde eşyalarınzı depolatma imkanına sahip olabilirsiniz.

Fransa evden eve nakliyat

İLETİŞİM