İsviçre’den Türkiye’ye Ev Taşıma

İsviçre’den Türkiye’ye Ev taşıma, ev eşyaları taşımak artık oldukça pratik ve ekonomik koşullarda sizlerle buluşmakta Avrupa’daki geniş rota ağlarıyla EVKON Lojistik müşterilerine en hızlı koşullarda eşya taşımacılığı hizmetlerini sunmayı hedeflemektedir. Bundan dolayı günümüzde avrupanın neredeyse tüm ülkelerinde acenta ağlarına sahip bulunmaktayız.

Profesyonel paketleme ve ambalajlama hizmetleri, Tam kapsamlı sigortalama hizmetleri, Pratik Gümrükleme hizmetleri, Kapıdan kapıya teslimat hizmetleri hepsi ve daha fazlası Evkon Lojistik Güvencesiyle müşterilerimize sunulmakta.

İsviçre İçi Evden Eve Nakliyat

Tüm dünyada profesyonel evden eve nakliyat hizmetleri sunmayı hedefleyen evkon lojistik İsviçre içersinde’de evden eve nakliyat faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tamamen sigortalı sunmakta olduğumuz bu hizmet paketimizin içerisinde paketleme ve ambalajlama, mobilyalarınızın monte ve de monte işlemleri gibi hizmetlerde bulunmaktadır. Avrupa içerisinde ekonomik ve kaliteli evden eve nakliyat hizmetlerinden faydalanmak içim iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

İsviçre’den Türkiye’ye ev taşıma hizmetleri

Avrupa içerisinde en çok talep edilen hizmet İsviçre’den Türkiye’ye ev taşımacılık hizmeti diyebiliriz. Bu alanda Evkon Lojistik sizlere profesyonel nakliye hizmetleri sunmaktadır. Eşyalarınızı min 4 kişilik ekipler ile paketleyip ambalajladıktan sonra çelik kasa araçlarımıza yerleştiriyoruz. Daha sonrasında Almanya’daki yeni adresinizde sizlere kurulu ve çalışır vaziyette teslim ediyoruz. Şartların uygun olması dahilinde asansörlü taşımacılık hizmetlerimizde mevcuttur.

evkon nakliyat hizmetleri

iletişime geçmek için tıklayınız.

switzerland movers companies