Kartal evden eve nakliyat

Kartal evden eve nakliyat hizmetlerimiz uzun yıllardır sigortalı ve kaliteli bir biçimde sürmektedir. Ayrıca isteğe bağlı olarak asansörlü taşımacılık hizmetlerimizide sizlere sunmaktayız. Tüm bu farklı hizmetlerimizden oldukça uygun fiyatlarda bizlerden faydalanabilirsiniz. Bu makalemizden neden bizleri tercih etmeniz gerektiğini detaylı bir biçimde sizlere anlatacağız.

Kartal evden eve nakliyat sigortalı

Sigortalı taşımacılık hizmetleri bir nakliye firması için olmazsa olmaz bir mevzuattır. Birçok firma günümüzde bu hizmeti sizlere sunmaktadır. Fakat biz bu konuda biraz daha farklı bir yol haritası izlemekteyiz. Sadece kağıt üstünde değil taşınma esnasındada sigortamızın güvenilirliğini sizlere kanıtlamak istiyoruz. Profesyonel ambalajlama ve paketleme ekiplerimiz ve kaliteli ambalajlama malzemerimizle sizlere her zaman maximum hizmet kalitesi sunmayı hedeflemekteyiz.

Neden biz ?

  • Her bütçeye uygun nakliye hizmetlerini tek bir çatı altında sizlere sunmaktayız.
  • Çelik kasa araçlar ve profesyonel ekipler ile birlikte güvenilir taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.
  • Asansörlü nakliye hizmetleriyle yüksek katları artık dert etmenize gerek kalmayacak.
  • birçok kampanya ve fırsattan evkon nakliyat müşterisi ayrıcalığıyla faydalanabileceksiniz.
  • İstediğiniz zaman eşyalarınızı firmamıza depolatabilirsiniz uygun fiyatlarda evden eve depolama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Kartal asansörlü evden eve nakliyat

Asansörlü nakliyat hizmetlerimiz oldukça pratik ve tasarruflu bir yöntemdir. Eşyalarınız asansörlü nakliye hizmetleriyle birlikte çok rahat bir biçimde taşınmaktadır. Ayrıca eşyalarınıza herhangi bir hasar gelme oranı tamamen imkansızlaşır. Firmamızın kendi asansörleri bu alanda sizlere büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

kartal evden eve nakliyat

Kartal ev eşyası depolama

99 tl’den başlayan fiyatlarla birlikte ev eşyalarınızı çok uygun fiyatlara süre farketmeksizin depolatabilirsiniz. Temiz ve ferah depolarımız 7/24 güvenilik kameralarıyla incelenmektedir. Eşyalarınıza özel hassas amabalajlama çeşitlerimiz ile birlikte artık eşyalarınızı gönül rahatlığıyla depolatabilirsiniz.

devam etmek için tıklayınız