Macaristan Evden Eve Nakliyat

Macaristan Evden Eve Nakliyat işlemleri EVKON Logistics ile birlikte artık oldukça basit ve pratik !

Macaristan köklü tarihi ve kültürü ile birlikte Avrupa’da daima dikkat çeken birkaç ülkeden biri olmuştur. Göz alıcı mimarisi ve doğal güzellikleri kesinlikle ziyaret edilmesi gereken bu ülkeye taşınmak oldukça heyecan verici olsa gerek.

EVKON ile Avrupa’nın Her Noktasında Daima Güven İle !

Türkiye’den Macaristan’a taşınma kararı aldıktan sonra firma araştırmasına koyuldunuz. Bu alanda sizleri en iyi biçimde bilgilendirmek süreç hakkında fikir sahibi yapmak istiyoruz.

Süreç hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız Süreci en güzel ve rahat bir biçimde geçirmenize olanak sunacaktır. Macaristan’a Ev Taşıma ön ekspertiz çalışmaları ile başlamaktadır. Bu hizmeti ücretsiz bir biçimde iletişim servislerimizden bizlere ulaşarak talep edebilirsiniz.

Ön ekspertiz çalışması tahmini m3 ve fiyat hesaplamaları olarak gerçekleşmektedir. Bu sürecin ardından ana ekspertiz çalışmaları gerçekleşmektedir.

Sunmuş olduğumuz bu hizmetin amacı Macaristan evden eve nakliyat hizmetlerinin tamamının planlaması olarak kabul edilmektedir. Eşyalarınıza uygun ambalajlama malzemeleri, araç ve ekip rezervasyonu( taşınma günü için), sigortalama işlemleri ve benzeri konular ilk etapta gerçekleşmektedir.

Macaristan’a Ev Taşıma

Macarsitan’a Ev Taşıma hizmetini sizlere anlatmak istiyoruz.

Türkiye’deki adresinize ulaşan firma ekibimiz tüm eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemlerini gerçekleştirecektirler. Bunun yanında mobilyalarınızın de monte işlemleri ve beyaz eşyalarınızın sökülüm işlemleri gibi hizmetlerimiz de mevcuttur.

Tüm eşyalarınızın uluslararası nakliye koşullarına hazır hale getirilicek bir biçimde paketlenip ambalajlanacak ve araçlarımıza yüklenecektir.

Macaristan Evden Eve Nakliyat Gümrükleme İşlemleri

EVKON Lojistik tüm gümrükleme işlemlerini kendisi gerçekleştirmektedir. Gümrükleme işlemleri gerçekleşirken bu süreç içerisinde sizlerden yalnızca birkaç belge talep edilecektir. Bu belgeleri sağlamanız konusunda firma yetkililerimiz sizleri detaylıca bilgi sahibi yapacaktır.

Budapeşte’ye Taşınmak

Örnek olarak Budapeşte’ye taşınmak istiyorsunuz ve tüm gümrükleme işlemlerinin sonuna geldiniz. Evkon Logolu araçlarımız direkt olarak Macaristan’daki adresinizde sizler ile buluşacaktır.

hungarian logistics companies, budapest movers company