Slovakya Evden Eve Nakliyat

Slovakya evden eve nakliyat işlemleri EVKON Lojistik ile artık oldukça basit ve pratik !

Avrupa ülkelerinde geniş rota ağlarına sahip olan EVKON Eşyalarınızı Slovakya’daki adresinize oldukça hızlı bir biçimde taşıyabilmektedir. Tüm nakliye hizmetlerimiz Sigortalı olarak gerçekleşmektedir.

Slovakya’ya Ev Eşyaları taşıma işlemleri hakkında sizleri bu yazımızda bilgilendirmek istiyoruz. Süreç hakkında bilgi sahibi olmanız uluslararası taşınma sürecini en rahat koşullarda geçirmenize olanak sağlayacaktır.

Slovakya Evden Eve Nakliyat Süreci

Slovakya evden eve nakliyat süreci ön ekspertiz çalışmaları ile başlamaktadır. Bu hizmetin amacı eşyalarınızın tahmini olarak m3 bazından hesaplamalarını gerçekleştirmek ve bu hesaplamalar doğrultusunda tahmini fiyatlandırmalarını belirlemektir.

Bizlerden Ücretsiz ekspertiz hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Böylelikle eşalarınızın tam ölçülerini alarak en realist m3 hesaplamalarını ve fiyatlandırmalarını gerçekleştirebiliriz.

EVKON Taşımacılık ve Depolama Hiz. LTD. ŞTİ.

Slovakya’ya ev taşıma fiyatları

Slovakya’ya ev taşıma fiyatları sektörel rekabet değerleri çerçevesinde en ekonomik koşullarda sizlere sunulmaktadır.

Türkiye’den Slovakya’ya Ev Taşıma

Türkiye’den Slovakya’ya Ev Taşıma işlemlerini EVKON ile gerçekleştirme kararı alırsanız firmamız eşyalarınızın taşınma günü için bir planlama hazırlamaktadır. Eşyalarınız için kullanılması gereken malzeme sayısı ve çeşidi belirlenir, araç ekip rezervasyonu sağlanır.

Slovakya’ya Taşınma Günü

Slovakya’ya Taşınma Günü adresinize ulaşan ekiplerimiz tüm eşyalarınızı paketleyip ambalajlayacaktır. Eşyalarınızın tamamı uluslararası nakliye koşullarına hazır hale getirilmektedir. Yurt dışına gidicek mobilyalarınız varsa de monte işlemleri gerçekleşecektir. Beyaz eşyalarınız var ise sökülüm işlemleri nakliye ekibimiz tarafınca gerçekleşecektir.

Slovakya Evden Eve Nakliye Gümrükleme

Slovakya Evden Eve Nakliye Gümrükleme işlemlerinin tamamı firmamız tarafınca gerçekleşmektedir. Sizlerden bu süreç içerisinde yalnızca birkaç evrak hazırlamanız istenicektir. Bu evrakların hazırlanma süreci hakkında firma yetkililerimiz sizleri bilgilendirecektir.

Slovakya’ya Taşınmak

Eşyalarınızın gümrükleme işlemlerinin ardından Slovakya’ya Taşınmak artık hemen hemen tamamlanmış olacaktır. Avrupa ülkelerinin tamamında evden eve nakliyat hizmetleri sunmakta olan EVKON Logistics kendi logolu aracı ile Slovakya’daki adresinizde eşyalarınızın tamamını güvenilir bir koşulda sizlere teslim edecektir.

Slovakya İçi Evden Eve Nakliyat

Firmamız Slovakya’nın tamamında evden eve nakliyat hizmetlerini sigortalı olarak müşterilerine sunmaktadır. Tüm eşyalarınızı paketleyip ambalajlıyoruz ve yeni adresinizde sizlere kurulu, çalışır vaziyette teslim ediyoruz.

Bratislava ev eşyaları taşıma, Kösice ev eşyaları taşıma, Poprad ev eşyaları taşıma, Nitra ev eşyaları taşıma, Presov ev eşyaları taşıma, Zilina ev eşyaları taşıma,  Banska Bystrica ev eşyaları taşıma, Trnava ev eşyaları taşıma, Martin ev eşyaları taşıma, Trencın ev eşyaları taşıma, Poprad ev eşyaları taşıma, Slovakya’dan Türkiye’ye ev eşyaları taşıma, Türkiye’den Slovakya’ya zati eşya taşıma

Slovakia moving companies
iletişime geçmek için tıklayınız.