Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat hakkında merak ettiğiniz birçok konu başlığını ve çalışma prensiplerimizi bu yazı altında sizlere sunmak istiyoruz. Gelişen ve büyüyen nakliyat sektöründe doğru tercihi yapmak oldukça önemli bir konudur. Kelebek Nakliyat için vaat ettiğini sunmak önemlidir. Dilerseniz yazımızın bir sonraki başlığına geçebiliriz.

İLETİŞİM0216 507 10 10
GSM0532 606 10 40

Tuzla Kelebek Lojistik & Nakliyat Ofis Adresi

Kelebek Lojistik & Nakliyat müşterilerine Tuzladaki ofisinde hizmet sunmaya devam etmektedir. Nakliye işlemleri ile ilgili tüm merak ettiklerinizi ofis adresimize gelerek müşteri temsilcimize sorabilirsiniz. Sizleri en ayrıntılı biçimde bilgilendirecektirler.

Hafta içi : 8.30 – 19.00

Hafta sonu : 9.30 – 14.30

Pazar Günleri Kapalı

Tuzla Evden Eve Nakliyat Fiyat / Ücret

Tuzla Evden Eve Nakliyat Ücretleri değişkenlik gösterebilmektedir. günümüzde fiyatları belirleyen birçok etmen göz önünde bulunmakta bunlardan örnekler vermemiz gerekirse eğer yükleme ve boşaltma adresleri arasındaki mesafe km bazında, kat oranları, eşyaların kaç oda salon olduğu, dış cephe asansör kurulumunun olup olmayacağı fiyatı belirleyen başlıca etmenlerdendir diyebiliriz.

Bu gibi durumlar göz önünde bulunduğu zaman en önemli fiyat belirleme yönteminin ekspertiz çalışması olacağı ortaya çıkmaktadır. Bu bağlamda sizlere ekspertiz çalışmaları hakkında detaylı bilgi vermek için yeni bir başlık oluşturmamız gerekiyor.

Tuzla Nakliye Ekspertiz Çalışma

Ekspertiz Çalışmasının genel amacı eşyalarınız hakkında en uygun ve güvenilir nakliye planlamasını gerçekleştirmektir. Bu bağlamda Ücretlendirme / Fiyatlandırma gerçekleşir. Şimdi sizlere maddeler halinde hangi çalışmaların gerçekleştirildiğini göstermek istiyoruz.

 • Eşyalarınız fiyatlandırmalarının gerçekleştirilmesi
 • Eşyalarınıza uygun araç ve ekip planlamasının oluşturulması
 • Eşyalarınız için yeterli malzeme adetinin belirlenmesi
 • Eşyalarınız göre malzeme çeşitliliğinin sağlanması

Tuzla’da Sigortalı Ev Taşıma Hizmetleri

Tuzla’da tüm nakliye hizmetlerini sizlere sigortalı olarak sunmaktayız. sigortalı taşımacılık kuruluş yılımızdan bu yana müşterilerimize sunmakta olduğumuz bir hizmettir. Bu hizmetimizi yıllar içerisinde daha geniş kapsamlı bir hale getirdik (Uluslararası nakliyat hizmetlerinde CMR sigortası).

AXA Sigorta ile tün nakliye hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Şehir içi ve şehirlerarası evden nakliyat hizmetlerinin tamamında sigortalı ve sözleşmeli ev taşıma hizmetimiz mevcuttur.

Tuzla’da Sözleşmeli Ev Taşıma Hizmetleri

Tuzla’da Sözleşmeli Ev Taşıma Hizmetleri olması gereken özelliklerden bir tanesidir. Tuzla’da bulunan ofisimize gelerek bir sözleşme talebinde bulunabilirsiniz. Veya ücretsiz ekspertiz talebi ile birlikte şartlar ve koşullar uygun geliştiği takdirde ekspertiz çalışanımızdan sözleşme talebinde bulunabilirsiniz. Sözleşmelerimiz her iki tarafında haklarını korumaya yönelik maddeler içermektedir.

Tuzla Asansörlü Ev Taşıma Nasıl Olur ?

Tuzla Asansörlü Ev Taşıma günümüzde çok yaygınlaşmış bir nakliye hizmeti biçimidir. birçok avantajı bulunan bu hizmetimiz zorlu nakliye koşullarını çok büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Nakliye sektörü ile teknolojinin entegre edildiği bu taşıma biçimi zamandan büyük ölçekte tasarrufa yol açmaktadır.

Nakliye Asansörü Nasıl Çalışır ?

Nakliye asansörü binanın dış cephesine pencereye veya balkona kurulmaktadır. Direkt olarak araçtan evin içine ve evin içinden araca eşyalarınız aktarılmaktadır. Bu süreç dahilinde eşyalarınızın asansörün kanatlı biçimi sayesinde güvenle aktarılmaktadır.

Tuzla Ev Eşyası Depolama

Tuzla Ev Eşyası Depolama hizmetlerini müşterilerimize uzun yıllardır sunmaktayız. Öncelikle ev eşyası depolama hizmetinin ev eşyası taşıma hizmetinden farklı olduğunu belirtmek isteriz. Bu bilinç ile hareket eden firmamız depolama hizmetleri alanında müşterilerine daima en pratik ve kolay çözüm yollarını önermeyi tercih etmiştir.

Eşyalarınıza uygun alan tercihi yapılmakta ve dilediğiniz takdirde bu depolama alanınızı genişletebilirsiniz, veya depoladığınız eşyalarınızın farklı bir yere nakil edilmesini talep edebilirsiniz. Firmamız en pratik yöntemler ile hızlıca talebinizi yerine getirecektir.

Nakliye ekipleri kaç kişiden oluşmaktadır ?

Ekiplerimiz min. 3 kişiden oluşmaktadır. Fakat eşyalarınızın miktarına ve nakliyenin koşullarına göre bu sayı artabilir.

Şehirlerarası nakliyat ortalama ne kadar sürmektedir ?

Şehirlerarası nakliyat 1-2 gün arası sürmektedir. Eşyalarınızın yükleme işlemi gerçekleştikten sonra aracımız direk yola çıkmaktadır.

Şehirlerarası Nakliyat için Asansörlü nakliyat hizmetiniz var mıdır ?

Evet. Türkiye’nin 81 ilinde müşterilerimize asansörlü nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Hangi çeşit ambalajlama malzemeleri kullanıyorsunuz ?

22 Çeşit ambalajlama malzemesi depomuzda bulunmaktadır. Bunun yanı sıra En çok kullanılan içerisine hava sıkıştırılmış darbelere ve sürtünmelere dayanıklı naylonlar.

Sigortalama ekstra ücrete giriyor mu ?

Hayır. Sigortalama işlemleri için ekstra bir ödeme yapmanıza gerek yok.

Asansörlü Nakliye Ne Gibi Alanlarda Gereklidir ?

Bina asansörü bulunmayan veya çok küçük asansörlere sahip binalarda yüksek katlara taşınanlar için kesinlikle dış cephe nakliye asansörleri gereklidir.

Tuzla Nakliye Hizmet Alanları

 • AKFIRAT MAHALLESİ TUZLA
 • ANADOLU MAHALLESİ TUZLA
 • Aydınlı evden eve nakliyat
 • Aydıntepe evden eve nakliyat
 • CAMİ MAHALLESİ EVDEN EVE TUZLA
 • EVLİYA ÇELEBİ MAHALLESİ TUZLA
 • TUZLA FATİH MAHALLESİ
 • İçmeler Evden Eve Nakliyat
 • İSTASYON MAHALLESİ
 • TUZLA MESCİT MAHALLESİ
 • Tuzla Mimar Sinan Mahallesi
 • Tuzla ORHANLI MAHALLESİ
 • ORTA MAHALLESİ Tuzla
 • POSTANE MAHALLESİ nakliyat firmaları
 • Tuzla Şifa mahallesi ev taşıma firmaları
 • TEPEÖREN MAHALLESİ nakliyat şirketleri
 • Tuzla Yayla Evden Eve Nakliyat