Tuzla evden eve nakliyat

Tuzla evden eve nakliyat hizmetlerini sigortalı ve profesyonel bir biçimde sizlere sunmaktayız. nakliye sektöründe yılların getirmiş olduğu tecrübeyle birlikte sizlere en akılcıl ve pratik nakliye hizmetlerini sunmaktayız. Öncelikle şehiriçi evden eve nakliyat hizmetleriyle bu sektörde sizlerle buluştuk ilerleyen süreç içerisinde eşyalarınızı türkiyenin dört bir yanına taşıdık. Son olarak uluslararası evden eve nakliyat hizmetleriyle birikte tüm dünyaya evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktayız.

Tuzla evden eve nakliyat asansörlü

Tuzla evden eve nakliye hizmetlerimi sizlere asansörlü nakliye kimliğiyle sunmaktayız. Bu hizmetimiz sayesinde hem iş gücünden tasarruf etmiş oluyoruz hemde ekiplerimizden maximum performans kalitesi almış oluyoruz. Eşyalarınızın yeni adresinize ulaşması oldukça kolay bir biçimde gerçekleşmiş oluyor. Bu sistemimizi şehirlerarası evden eve nakliyat alanındada sıklıkla kullanmaktayız.

Tuzla evden eve nakliye sigortalı

Karşılıklı güven herzaman bizler için en esaslı konu olmuştur. Bu doğrultuda tüm nakliye hizmetlerimizi sigortalı bir biçimde gerçekleştirmekteyiz. Yalnız bunu sadece kağıt üstünde yapmamaktayız. ekiplerimizin uygulamış olduğu yeni nesil ambalajlama sistemleriyle birlikte eşyalarınızı bizlere güvenle taşıtabilirsiniz

Ambalajlama ve Paketleme

Ambalajlama ve paketleme işlemlerindeki maximum kalite yalnızca kaliteli malzemeyle gerçekleşmez en önemlisi o malzemeyi maximum verim ile kullanabilecek bir ekibe sahip olmaktır. Evkon Nakliyat eğitimli ekipleriyle birlikte sizlere maximum hizmet garantisi sunmaktadır. Tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek.

tuzla evden eve nakliyat

neden biz ?

 • Her bütçeye hitap edebilen fiyatlandırma biçimlerini sizler ile buluşturmaktayız.
 • çelik kasa araçlar ve profesyonel ekiplerle en kaliteli taşımacılık hizmetlerini sizlere sunuyoruz.
 • karşılıklı güveni esas aldığımızdan dolayı sizlere sigortalı taşımacılık hizmetleri sunmaktayız
 • evkon nakliyat farklıyla sizlere birçok kampanya ve fırsat sunmaktayız
 • 7/24 iletişim servisimizle günün her saati hizmetinizdeyiz
 • yılların getirmiş olduğu tecrübe ve birikim ile birlikte sizlere en kaliteli nakliye hizmetleri sunmaktayız.

TUZLA’DA Depolama hizmetlerimiz

tuzlada uzun yıllardır kaliteli depolama hizmetlerini sizlere sunmaktayız. Her bütçeye uygun fiyatlandırma sistemlerimiz ile birlikte artık güvenilir depolama hizmetlerimizden faydalanmanın tam zamanı 99 TL’ den başlayan fiyatlarımız ile birlikte eşyalarınızı rahatlıkla bizlere depolatabilirsiniz.

Sıkca sorulan sorular ?

 1. Depolama hizmetinden ne kadar süre faydalanılabilir ?

  Siz ne kadar süre isterseniz o kadar süre sağlam bir biçimde eşyalarınız depolanır.

 2. Depolama fiyatlandırmalarınız nasıl gerçekleşiyor ?

  Depolama fiyatlandırmalarımız 1+1 ev eşyası 250-300 tl arası 2+1 ev eşyası 300-350 tl arası 3+1 ev eşyası ise 350-400 tl arası daha farklı bir depolama hizmetinden faydalanmak için ise bizler ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

 3. Tuzla’da şehirler arası nakliyede asansör hizmetinizi varmıdır ?

  Evet asansör hizmetlerimizi türkiyenin 4 bir yanında sizler ile buluşturmaktayız. Tek yapmanız gereken bizlerden asansörlü hizmet talebinde bulunmak.

devam etmek için tıklayınız