Ara:

Yurtiçi Eşya Taşımacılığı Hizmetleri alanında birçok farklı kategoride aynı hizmet kalitesini müşterilerimize sunmaktayız. EVKON Lojistik Gurubu kuruluş yıllarından itibaren Yurtiçi Eşya taşımacılığı hizmetlerini müşterilerine sigortalı bir biçimde sunmuştur ve bu hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

Yurtiçi Eşya Taşımacılığı Hizmetleri üç ana dala ayrılmaktadır. Şehiriçi Eşya Taşımacılığı ve Şehirlerarası Eşya Taşımacılığı son olarak Parça Eşya Taşımacılığı.

Şehiriçi Eşya Taşımacılığı

Şehiriçi Eşya Taşımacılığı Hizmetlerimiz Başlıca İstanbul, Ankara, Kocaeli, Bursa, İzmir’de aktif bir biçimde devam etmektedir. Profesyonel ekip üyeleri ve tam teşekkürlü ekipmanlar ile mobilyalarınızın Gün içerisinde tüm de monte – monte işlemlerini nakliye kurulum işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tüm bu nakliye hizmetini ise sizlere sigortalı bir biçimde sunuyoruz.

Şehirlerarası Eşya Taşımacılığı

Yılın belli dönemlerinde artan talepleri bulunan Şehirlerarası Eşya Taşımacılığı Hizmetlerini sizlere Güvenilir ve Kaliteli biçimlerde sunmaktayız. Genellikle Görev yerleri tayin edilen kamu personelleri bu nakliye hizmetimizden sıkça faydalanmaktadır. EVKON Lojistik ve Depolama Hizmetleri Gurubu olarak bizler Müşterilerimizin İhtiyaçlarını en uygun şekilde karşılayacak hizmetleri sizlere sunmaktayız.

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı Hizmetleri 2 dala ayrılmaktadır. Şehiriçi ve Şehirlerarası Genellikle bu hizmet müşterilere pahalıya gelmektedir. Fakat bizler birçok ildeki şubelerimiz ve araçlarımız ile Türkiye’nin her noktasına rota ağları oluşturmaktayız.

Yurtiçi Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Evkon Lojistik Gurubu Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetleri alanında sektörün lider ve köklü firmalarından biri konumundadır. Teknolojik alt yapı sistemlerini ev eşyalarını taşıma sektörüne entegre ederek sizlere maximum güvenirlikte hızlı bir taşımacılık hizmetini sunuyoruz. Bizler ve nakliye hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için iletişim sayfasına ulaşabilirsiniz.